VE SMEČKÁCH

Celková rekonstrukce bytu 2+1 o velikosti 64 m2 v secesním domě v městské části Praha 1. V jedné části bytu proběhla kompletní renovace parketových podlah (broušení, tmelení, lakování) a ve zbytku bytu se pokládala nová dlažba. Bylo potřeba vybourat starou dlažbu a betonovou desku, kterou bylo nutno obnovit v tloušťce cca 10 cm a na ni teprve pokládat novou dlažbu v retro dekoru. Došlo ke změně vytápění a předělání na infra panely, které se díky vysokým podlažím instalovali převážně pod strop do sádrokartonového podhledu s tepelnou izolací. Dále došlo ke zrušení plynových rozvodů, kompletní natažení nové elektřiny, vody a odpadu. Další kompletní renovací prošla všechna špaletová okna i dveře v bytě. V kuchyni se okno měnilo za nové. V bytě byl instalován i vestavný nábytek na míru. Co se týče stěn, tak většinu z nich bylo nutné po instalaci perlinky s lepidlem pouze vyštukovat a opatřit malbou ale u jedné byla provedena montáž akustické sádrokartonové předstěny.

Rekonstrukce proběhla v roce 2016

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKA:

S rekonstrukcí jsme velmi spokojeni, práce jsou provedeny kvalitně.
Došlo k prodloužení termínu předání cca o měsíc, což bylo částečně způsobeno zpožděným dodáním nového okna jinou firmou.
Navýšení ceny bylo v rámci našeho očekávání, některé položky se nedaly předem vyčíslit, takže s konečnou cenou jsme spokojeni.
Drobné závady, které stále nacházíme, jsou postupně řešeny, s panem Ing. Parmou a panem Chaloupkou je a po celou dobu byla velmi dobrá a vstřícná komunikace.
Velmi hezky dopadly renovace parket, secesních oken, truhlářské práce a renovace koupelny. Bez problémů dopadly i zásahy na společné chodbě domu při přívodu trojfázového proudu. Celkový vzhled bytu je jednotný a sladěný, za což vděčíme radám pana ing. Parmy.
Příště bychom věnovali větší pozornost při přípravě, abychom předešli některým nedorozuměním.
Firmu Myconstruction rozhodně doporučujeme.