OSOBNÍ SCHŮZKA

  • my přijedeme k Vám: šetříme Váš čas i peníze. Osobní jednání u Vás doma, v termínu, který vyhovuje Vám. Provedeme zaměření a probereme s Vámi detaily a rozsah rekonstrukce.  Díky svým zkušenostem se pokusíme odhalit technické závady bytu a případné překážky, např. nefunkční, zastaralé rozvody vody, navrhneme Vám optimální řešení a to vše zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků!

CENOVÁ NABÍDKA

  • vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku: rozpočet finančních nákladů stavebních úprav a stavebních materiálů včetně vybraných zařizovacích předmětů, vybavení, nábytku apod. Budete mít tedy v ruce podrobný položkový rozpočet a stále je to pro Vás nezávazné!

NÁVRH  INTERIÉRU

  • konzultace a poradenství: vypracování dispozičního řešení rekonstrukce interiéru, pomoc při výběru zařizovacích předmětů, podlah, nábytku a materiálů. Nadstandardně služby bytového designéra! Protože jen chytře navržený interiér umožní využít prostory bytu nejefektivněji! Vypracování stavební projektové dokumentace a popřípadě vyřízení stavebního povolení!

POSTUP PRACÍ

  • Smluvní dokumentace s postupem prací a odborných profesí, které na sebe plynule navazují.

PLATBA

  • Nevybíráme zálohu předem! První platba je účtována až při započetí práce! Poté většinou rozpočítáváme celkovou sumu na 3 až 4 splátky. Dle přání klienta. Dohodnout se dá vše.

ZÁRUKA

  • Jistota pro Vás – na kvalitu provedených prací Vám poskytujeme pevnou záruku 36 měsíců! My si za kvalitou odvedené práce stojíme a Vy díky tomu máte tři roky jistotu, že Vám případné nedostatky bezplatně odstraníme.

    http://www.nejremeslnici.cz https://www.facebook.com