Co Vás čeká

Co Vás čeká

OSOBNÍ SCHŮZKA

my přijedeme k Vám: šetříme Váš čas i peníze. Osobní jednání u Vás doma, v termínu, který vyhovuje Vám. Provedeme zaměření a probereme s Vámi detaily a rozsah rekonstrukce. Díky svým zkušenostem se pokusíme odhalit technické závady bytu a případné překážky, např. nefunkční, zastaralé rozvody vody, navrhneme Vám optimální řešení a to vše zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků!

CENOVÁ NABÍDKA

vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku do 7 dnů: rozpočet finančních nákladů stavebních úprav a stavebních materiálů včetně vybraných zařizovacích předmětů, vybavení, nábytku apod. Budete mít tedy v ruce podrobný položkový rozpočet a stále je to pro Vás nezávazné!

NÁVRH INTERIÉRU

konzultace a poradenství: vypracování dispozičního řešení, pomoc při výběru zařizovacích předmětů, podlah, nábytku a materiálů. Nadstandardně služby bytového designéra! Protože jen chytře navržený interiér umožní využít prostory bytu nejefektivněji! Vypracování stavební projektové dokumentace a popřípadě vyřízení stavebního povolení!

POSTUP PRACÍ

Smluvní dokumentace s postupem prací a odborných profesí, které na sebe plynule navazují.

PLATBA

Nevybíráme zálohu předem! První platba je účtována až při započetí práce! Poté rozpočítáváme celkovou cenu díla na 3 až 5 splátek, dle rozestavěnosti projektu.

ZÁRUKA

Jistota pro Vás – na provedené stavební práce Vám poskytujeme záruku 5 let! My si za kvalitou odvedené práce stojíme a Vy díky tomu máte pět let jistotu, že Vám případné nedostatky bezplatně odstraníme.